Závody

začátek konec název pořadatel místo
 leden        
20.01.   KP Vysočiny v hale Třebíč+Jihlava Praha
23.01.   Malá Okříšská laťka Okříšky  
 únor        
08.02. 10.02. MČR ve vícebojích v hale Olymp Praha Praha
23.02. 24.02. MČR juniorů a dorostu v hale Olymp Praha Praha
 březen        
24.03.   Okříšská laťka Okříšky  
31.03.   Běh Lorenzovými sady Třebíč  
 duben        
07.04.   Korunou za korunu Nové Město  
20.04.   O pohár osvobození Pacov  
 květen        
04.05.   1. kolo KPD M,Ž.J,D a žactva Jihlava  
07.05.   Atletický trojboj + Štafetový pohár Třebíč  
08.05.   Nominační závody LODM Třebíč  
11.05. 12.05. KP ve vícebojích Třebíč  
12.05.   Liga Vysočiny přípravka V. Meziříčí  
14.05.   Pohár rozhlasu - mladší Třebíč  
15.05.   Pohár rozhlasu - starší Třebíč  
16.05.   Štafetový pohár + atletický trojboj Třebíč  
18.05.   1. kolo 2. ligy, skupina E Vyškov  
19.05.   1. kolo KPD mladšího žactva Jihlava  
21.05.   Pohár rozhlasu - kraj Třebíč  
25.05.   Liga Vysočiny přípravka Velké Meziříčí  
26.05.   2. kolo KPD M,Ž.J,D a žactva Třebíč  
31.05. 02.06. MČR ve vícebojích Zlín  
 červen        
01.06.   2. kolo KPD mladšího žactva Jihlava  
02.06.   KP mužů, žen, juniorů a dorostu Třebíč  
08.06.   Pohár smíšených družstev ml. žactva Jihlava  
09.06.   2. kolo 2. ligy, skupina E Znojmo  
15.06.   3. kolo KPD mladšího žactva Pacov  
16.06.   3. kolo KPD juniorů, dorostu a žactva Pacov  
22.06.   3. kolo 2. ligy, skupina E Jihlava  
23.06.   Liga vysočiny přípravka Třebíč  
24.06. 26.06. Letní olympiáda dětí a mládeže Jablonec  
28.06. 30.06. MČR juniorů a dorostu Olomouc  
 srpen        
18.08.   Velká cena Třebíče Třebíč  
25.08.   4. kolo 2. ligy, skupina E Hodonín  
25.08.   Okolo Máchova jezírka Třebíč  
 září        
01.09.   KP staršího a mladšího žactva Jihlava  
07.09.   Finále KPD juniorů, dorostu a žactva Pacov  
08.09.   Okříšský rychlík Okříšky  
14.09.   Liga Vysočiny přípravek Třebíč  
15.09.   4. kolo KPD mladšího žactva Humpolec  
20.09. 22.09. MČR žactva Kolín  
21.09.   Finále KPD mladšího žactva Třebíč  
28.09.   KP přípravek ve čtyřboji Jihlava  
29.09.   MKÚ mladšího žactva    
 říjen        
06.10.   Běh okolo zámku Chotěboř  
12.10.   O Pohár Barchanu Jemnice  
13.10.   Běh Libušiným údolím Třebíč  
19.10.   KP v přespolním běhu Jihlava  
 prosinec        
14.12.   MKÚ staršího žactva Vítkovice Ostrava